| RihannFenty a întrebat:

Stiti un pshiolog din Cluj napoca?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Psiholog care să facă acupunctură? laughing Jesus *** christ!

Lăsând gluma la o parte, încearcă psihologul din cadrul spitalului de copii din Cluj Napoca. Este staţie de troleu/autobuz fix în faţa acestuia (prima după Memorandumului cum vii dinspre Mărăşti sau prima după Agronomie cum vii dinspre Mănăştur - pe calea Moţilor).

Salut.

2 răspunsuri:
| sonyaminia a răspuns:

Nu dar stiu o psiholoaga f.f. buna din Bucuresti! iti dau i-dul ei berger_mada@yahoo.com este senzationala si stie si mai mmulte mi se pare ca si acupunctura acupresura... etc

| Marilencik a răspuns:

Poti gasi un cabinet psihologic pe strada Uliului, se numaeste Vlad Muresan. tel. 0752 170 119