Întrebare recomandată | Sabi07 a întrebat:

Ce ati alege? Facultatea de matematica sau de stomatologie? De ce?

36 răspunsuri:
| Flory1999 a răspuns:

Depinde ce iti place tie, mie mi-ar placea de stomatologie. Pt ca poti sa te bazezi pe ea, asa la mate. neeaa nu prea. Repet : Ce iti place tie mai multwinking

| caty2012 a răspuns:

Stomatologie pantru ca nu ma pricep la matematica ( daca te pricepii la mate du-te la facultatea aia )winking

| Ioanaksb a răspuns:

Mie imi place matematica si urasc biologia deci categoric Facultatea de matematica.

| Pnk a răspuns:

As opta pentru matematica.Ai mult mai multe sanse in domeniul contabilitate sau bancare, unde salariile stim cu totii sunt de "invidiat"laughing

| Mihai_Stefan_1991 a răspuns:

Depinde de ce esti pasionata.
Daca iti place matematica cu geometria, trigonometria sau altele la facultatea de mate.
Daca iti place sa studiezi biologia si anatomia atunci stomatologie

| Cristiana16 a răspuns:

Eu as alege matematica. pentru ca nu este neaparat daca faci matematica te faci profesor poti sa te faci inginer sau eu stiu dar mult mai multe decat stomatologia