| Diaaaana a întrebat:

Cat timp dureaza facultatea de stomatologie? Funda:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

6 ani si ca sa te convingi intra pe http://umf.ro/index.php/ro/admitere/admitere-2012/informatii.html Poate ca nu dai la Carol Davila dar anii de studiu sunt aceeasi la toate facultatile. Spre deosebire de medicina generala, unde dupa 6 ani faci si un rezidentiat de 5 ani, la stoma faci doar facultatea si dupa iti dai licenta

5 răspunsuri:
| enola11pink a răspuns:

6 ani!winking

| Diaaaana explică:

M-ati lamuritlaughing)

| toatenumelecualexsuntluate a răspuns:

Undeva intre 4 si 6

| Chaterinna a răspuns:

6 ani! Sigur!

| gabrielsearch a răspuns:

4 ani