| Lester23 a întrebat:

Ce criterii trebuie sa îndeplinească un candidat pentru Brigada Anti-tero SRI?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Cam ce trebuie unu de la swat america.
Fizic, psihic la presiunez sa fie normal la cap si calm.
Atent

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să treacă testele. Condiție fizică și psihologică excelentă.

| RxTx a răspuns:

Am cunoscut un psiholog care tocmai ieșise la pensie de la ei el zicea că el a fost cel mai bun de pe Romania de la ei pentru câțiva ani.
Dar printre altele mi-a spus că a trecut printr-un test foarte greu
I-s-a spus o parolă
Apoi a fost supus unui test extraordinar de greu la care poatea să renunțe să nu mai fie angajat putea să spună parola și să plece acasă
Și a rezistat 1 săptămână și a fost angajat.

Succesuri!