| celmaitarenume a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa devin naș pe tren?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Va trebui sa urmezi un curs de pregatire.
Mergi la biroul judetean /regional CFR si intereseaza-te la serviciul personal.

| NLS a răspuns:

Înainte de acel curs de care amintește Bula, e nevoie sa urmezi liceul CFR, (Craiova, Brașov, Galați, Arad, Timișoara, etc) cu specializarea corespunzătoare.
Pentru ca mulți își doresc, putini ajung...

https://www.cfrcalatori.ro/anunturi-angajare/7-posturi-conductor-tren/

| FreddieM a răspuns:

Cauta in tren un cuplu care au intentia sa se casatoreasca. Pur si simplu ii cununi si ai devenit,, nas pe tren". Sau pandesti gravidele sperand ca naste in tren. Si,, nasesti" copilul pe loc.
Mult succes.