| andulovecrazy a întrebat:

Cu ce medie se intra la liceul mihai viteazul? dar la caragiale?
dau fundita va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.La Colegiul National "I.L.Caragiale" la profilul:
Matematica-informatica:8, 43
matematica-informatica bilingv germana:7, 46
matematica-informatica biligv engleza:8, 72
Filologie:8, 54
filologie-bilingv germana:7, 11
filologie -bilingv engleza :8, 49

La Colegiul National "Mihai Viteazul" la profilul:
Matematica-informatica:9, 33
Stiinte alea naturii:9, 27

Sper ca te-am ajutat.happy Succes! Sa intri la cel liceu iti doresti! Pa-pa:*.

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Cu medii peste 9, 40
dar ar trebui sa iti alegi un liceu care e mai bun, din punct de vedere al educatiei oferite.
La liceul asta sunt multe anturaje, intri destept si iesi prost, mai mult pentru copiii cu bani si ajungi rau daca te iei dupa altii(asa zisi prieteni pe care tii faci). succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! la mihai viteazul cu 9. 78 si la caragiale cu 9. 54

| stefania_7767 a răspuns:

@Alexandra : Ai innebunit?
I.L.Caragiale e cel mai bun liceu din oras. la profilul mate-info se intra cu 9.27 iar la mate- info cu bilingv se intra cu 9.54winking. si ce limba germana in caragiale? poate in mihai viteazuwinking esti varza maa. mai bine te informezi si comentezi dupa.

deci scumpa: la mihai viteazul se intra:
mate-info [simplu] :9.26
mate-info [engleza]9.78
mate-info [franceza]8.67
mate-info [germana] 8.5
stiintele naturii 9.01
filo [simplu] 8.64
filo [engleza] 9.01
stiinte sociale 8.73

iar in caragiale :
mate-info [simplu] 9.27
mate-info [engleza] 9.54
mate-info [franceza] 8.89
stiintele naturii 8.91
filo 8.73

| purplerainbow a răspuns:

@ stefania, imi pare rau ca intervin, dar @alexandra a zis foarte bine mediile la acest liceu (aceste medii fiind de acum 2 ani, ceea ce se stia in momentul respectiv cand a publicat raspunsul big grin), dar @alexandra cand s-a referit la liceul Mihai Viteazul, s-a referit la cel din Bucuresti. Poate tu vorbesti de alt liceu din alt judet, cu totul altfel, dar in Bucuresti, liceul Caragiale nu il intrece pe Viteazul.