| andreas2001 a întrebat:

Buna as vrea sa intru la liceul militar alba Iulia Mihai Viteazul cea mai mica medie a mea este de 8.56 iar restul sunt peste 9 si ceva as putea intra cu medile aste va rog sa mă ajutati

1 răspuns:
| Eusunt132 a răspuns:

Nu mă pricep la asta. Însă îți spun o chestie. Un prieten a luat proba sportiva, proba psihologică si la proba medocală a picat fiindca este discromatic total. Eu zic să aflii dacă ai vreo boala de genul ăsta sau o boala incurabilă. Măcar să nu te chinui degeaba