| robert00112_6999 a întrebat:

Cum poti face bani de acasa? Pe ce siteuri mai bune?

4 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Incearca o afacere:
1) Amway (intra la www.amway.ro) si documenteaza-te de acolo
2) iForex
3) Google AdSense
Astea am auzit ca ar mai functiona in ziua de azi

| Madalyn a răspuns:

Daca s-ar putea asta, multe firme ar da faliment din lipsa de muncitori! Daca vrei bani, ia si munceste iar eforturile iti vor fi rasplatite!winking

| Parmalat a răspuns:

Pai depinde cati bani vrei sa faci :))
Daca vrei un site din ala unde sa te uiti pe reclame si sa te plateasca pentru asta incearca www.neobux.com
Daca vrei sa faci bani adevarati, dar nu e simplu deloc si mai putin de 1% reusesc incearca sa tranzactionezi in pietele financiare. iForex e o varianta, eu iti sugerez totusi o companie profesionista - Interbank FX care e si brokerul meu de aproape 4 ani :)

| beldy a răspuns:

Poti lucra ca freelancer, fa un cont pe www.muncitorcalificat.ro, este gratuit, iti configurezi practic o carte de vizita online, spui lumii cine esti, ce calificare ai, ce proiecte ai executat, care sunt ofertele tale de munca si cum poti fi contactat dupa care astepti potentiali angajatori. In plus, poti publica si anunturi gratuite cu cereri de angajare in diferite proiecte, astfel iti vei promova serviciile tale. Incearca...nu te costa nimic, ai doar de castigat un plus la imaginea ta profesionala.