| Deutsa_I.a._1994 a întrebat:

Stiu ca exista diferite siteuri unde poti face bani prin sondaje sau diferite chestii. As vrea si eu unele dar care sa nu fie doar abureala, sa fie chiar pe bune. Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Sincer am cautat trei ani chestii din astea nu exista ea concret, cu sondaje am gasit eu cea odata dar iti dadea 1 euro la 10 sondaje si aparea un sondaj la o luna deci cu u 1 euro pe an nu prea merge nu, asac a mai bine lasate pagubasa, daca vrei poti sa faci bani prin reciclare plastic, aluminiu nu e mult da poti sa faci ceva bani daca ii strangi se aduna.

| Deutsa_I.a._1994 explică (pentru Vvistula):

Mda si eu am cautat diferite chestii sad