| anonim_4396 a întrebat:

Dacă acum termin Stiinte economice (contabilitate) și apoi dau la Frontiera (Scoala de Frontieră Avram Iancu Oradea) este vreo diferență? Sau voi fi tot agent ca și ceilalți care au terminat Frontiera?

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da cum sa nu, te fac ăștia direct mareșal rolling on the floor
N-are nici o treaba ce ai făcut înainte, poți sa ai 10 doctorate ca tot la același nivel cu colegii tai ești.

| darrio2007 a răspuns:

Agent ca si ceilalti. Doar daca nu vrei sa lucrezi la un birou de contabilitate.

| IoanaIonuca a răspuns (pentru Catrice):

Am întrebat pentru ca am auzit pe mulți care au spus că fac si facultate pentru că au diferite beneficii (asta după ce au terminat diferite scoli: poliție, pompieri etc) Nu e cazul de mișto-uriwinking

| sierra1 a răspuns:

"voi fi tot agent ca și ceilalți care au terminat Frontiera?"

corect, doar că o să-ți spânzuri cu maaare mândrie, de gât, o insignă

| oz_1736 a răspuns:

Daca ajungi acolo incerca sa fii contabil pe șpagă. Aia castiga cel mai bine

| IoanaIonuca a răspuns (pentru sierra1):

De ce?

| sierra1 a răspuns (pentru IoanaIonuca):

De ce, ce?

| IoanaIonuca a răspuns (pentru sierra1):

De ce doar imi voi spânzura de gât o insigna?

| sierra1 a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Să vadă lumea că ești absolvent de școală inaltă