| Salamandra44 a întrebat:

Dacă merg la o şcoală profesională pot fi actriţă?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Poți! La orele de"atelier"!
hee hee

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cât teatru ai citit la viața ta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da actrița în las fierbinți tu și vulpita

| brokxy a răspuns:

Nu ii asculta pe cei care fac misto.
Facultatea de actorie da e foarte scumpa 10, 000 de lei
Dar e degeaba.
Tom Hanks, Leonardo Dicaprio, actorul din Harry Potter nu au facut facultate.
Iti recomand un curs de actorie, mergi la un casting pe care il gasesti online, sau oriunde gasesti, si dai tot ce poti din tine. Depinde si ce actrita vrei sa fi de teatru sau de filme?
Ai grija ca la teatru astia sunt cam cu fite asa nu accepta pe oricine... Mai rau ca cei de la filmari. Stiu din experienta.
Nu sunt actrita dar am incercat la teatru......Nu recomand...
Plus sa stii ca au un salariu extrem de MIC la teatru

| Donsavas a răspuns:

Actori suntem toti in viata de zi cu zi. Jucam multe roluri. Da în ceea ce privește profesia de actor, poti deveni doar cu UNATC. Asta daca iti doresti o diploma, daca Nu, ai libertatea sa mergi la orice casting legat de actorie. Vei prinde experienta.