| anonim_4396 a întrebat:

De ce ai nevoie ca sa iti faci o firma si sa devii director CEO?(studii,abilitati,comunicare,inteligenta, coordonare, situatie financiara)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De idei

| daniel889 a răspuns:

Ca sa iti faci o firma te costa vreo 7-8 sute de lei happy Dar, prin simplul fapt ca intrebi asa ceva, ti-as recomanda sa-ti gasesti un loc de munca stabil, caldut. Pt ca afacerile sigur nu-s de tine.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Nu cred ca te-ai descurca drept "CEO", insa ai nevoie de o idee de afacere buna. Si pile in general.