| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt Selena Gomez si Nick Jonas din nou impreuna

12 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Astia cine sunt?

| Diiana232997 a răspuns:

Nici nu am auzit ca sunt din nou impreuna, pai si daca ar fi adevarat ce ne-ar interesa pe noi, pana la urma sunt doar niste staruri si chiar daca pe noi ne-ar deranja cu cine ies ei nu cred ca nu ar mai iesi(cu cineva)doar pentru ca noua nu ne place.

| Tera a răspuns:

Nu sunt impreuna. Se zvoneste ca Selena sar fi impacat cu Taylor Lauthner dar nu se stie sigur, iar Nick este solo.

| OnWeed a răspuns:

Nu inteleg de ce va intereseaza chestiile de genul asta? Adica de ce va intereseaza viata persoana a unor artisti? Tu le asculti si te bucuri de creatia lor. ce satisfactie ai sa stii ca a facut pe el cand avea 3 ani? straight face

| costyn162 a răspuns:

Intreaba-i.laughing Scz dar nu prea am inteles intrebarea. De ce ne intrebi pe noi asta? Si in plus nu stiu daca este adevarat. Eu unul nu am auzit stirea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca se iubesc lasati fata vroia si ea sa puna un semnul exclamarii adica pardon a intrebarii la sfarsit adica asa
De ce sunt Selena Gomez si Nick Jonas din nou impreuna? nu-i corect!

| HappyPills a răspuns:

Nu`i treaba mea...
din partea mea poate sa fie cu cineva vrea ca nu ma interesaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa vor, de ce nu?

| Abb a răspuns:

Ca asa vor eilaughing

| wormy a răspuns:

Aaaa.astia cine sunt?
De ce sunt impreuna nu stiu, probabil degeaba.
Nu va inteleg intrebarile de genu` asta, cand puteti cauta pe un site(fan-cluburi si chestii.)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca se iubesc