| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt Selena Gomez si Nick Jonas din nou impreuna

12 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Astia cine sunt?

| costyn162 a răspuns:

Intreaba-i.laughing Scz dar nu prea am inteles intrebarea. De ce ne intrebi pe noi asta? Si in plus nu stiu daca este adevarat. Eu unul nu am auzit stirea asta.

| Tera a răspuns:

Nu sunt impreuna. Se zvoneste ca Selena sar fi impacat cu Taylor Lauthner dar nu se stie sigur, iar Nick este solo.

| OnWeed a răspuns:

Nu inteleg de ce va intereseaza chestiile de genul asta? Adica de ce va intereseaza viata persoana a unor artisti? Tu le asculti si te bucuri de creatia lor. ce satisfactie ai sa stii ca a facut pe el cand avea 3 ani? straight face

| Diiana232997 a răspuns:

Nici nu am auzit ca sunt din nou impreuna, pai si daca ar fi adevarat ce ne-ar interesa pe noi, pana la urma sunt doar niste staruri si chiar daca pe noi ne-ar deranja cu cine ies ei nu cred ca nu ar mai iesi(cu cineva)doar pentru ca noua nu ne place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca se iubesc lasati fata vroia si ea sa puna un semnul exclamarii adica pardon a intrebarii la sfarsit adica asa
De ce sunt Selena Gomez si Nick Jonas din nou impreuna? nu-i corect!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa vor, de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca se iubesc

| HappyPills a răspuns:

Nu`i treaba mea...
din partea mea poate sa fie cu cineva vrea ca nu ma interesaza

| Abb a răspuns:

Ca asa vor eilaughing

| wormy a răspuns:

Aaaa.astia cine sunt?
De ce sunt impreuna nu stiu, probabil degeaba.
Nu va inteleg intrebarile de genu` asta, cand puteti cauta pe un site(fan-cluburi si chestii.)