| Alex42315 a întrebat:

Hei,as dori si eu sa stiu cam cat castiga un hair-stylist in Bucuresti care are toate cursurile facute..adica calificat.

4 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

50 lei/client
Presupun.laughing

| Violleta2022 a răspuns:

In domeniul acesta, calificarile conteaza mai putin decat anii de experinta si ca atare si remuneratia.
Daca abia ti-ai luat certificarile, probabil ca poti incepe de la stadiul de ucenic, cu salariu minim.
Daca ai si cativa ani de experienta, atunci salariul merge in sus.

| Alex42315 explică (pentru Violleta2022):

Și nu ai idee cam cât este salariul unuia care are experiența, aproximativ

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alex42315):

Mai depind de compania care te angajeaza, daca este una mica, undeva intr-un cartier marginas, normal ca oferta de salariu este mica, chiar daca ai experinta.
Daca mergi la un centru mare, faimos, in buricul targului, iar tu te prezinti bine, dovedind ca esti foarte bun si ai experinta, posibil sa ti se ofere un salariu mare.