| Monyyyyy a întrebat:

La Politehnica cam ce caiete am nevoie? Sau așa pentru facultate?

6 răspunsuri:
| Arrakis a răspuns:

Poti sa umbli si cu foi/coli. E mai simplu la copiat/xerox pentru alti colegi. big grin Bine, nu doar de asta, dar e mai usor sa structurezi materia cursului pe foi grupate/capsate.

| Raducons a răspuns:

Poti folosi caiete studentesti sau coli, majoritatea scriu pe coli

| Windowsxp1 a răspuns:

La facultate ai nevoie de dildauri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrii pe ce vrei. Foi, caiete de care vrei, servetele. E facultate, nu ii pasa nimanui.

| iulianr a răspuns:

Scrie pe foi A4. Am vazut foarte putini studenti care mai scriu pe caiete.Nu am fost la Politehnica, dar banuiesc ca peste tot e cam la fel din acest punct de vedere.

| iulianr a răspuns:

Cred ca e bine sa ai si un caiet de matemati a, dar nu e obligatoriu. Nu prea conteaza pe ce scrii autat timp cat inveti.