| fghjklkj a întrebat:

Ma pot angaja sofer pe tir in conditiile in care am cazier si tatuaje pe fata?

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Cu tatuajul nu cred ca e o problema, mai aiurea e dacă ai cazierul pătat... Mno vorbești cu angajatorul nu te descuraja, dacă ai experient pe tir poate te angajează

| Simpatic a răspuns:

Depinde pentru ce ai cazier.
Dar daca ai zis de tatuaje pe fata...numai puscariasii mai fac asa ceva.
Eu te-as angaja doar sa faci reclame ca mike tyson la energizante no offence

| minrest a răspuns:

NU vei gasi angajament, desi legea iti permite; apartii cuiva sau ai omorat pe cineva, daca ai tatuaje pe fata, SAU, mai grav chiar, afirmi unul din aceste lucruri, desi nu e adevarat.

| minrest a răspuns:

Frate, nu cred eu ca te angajeaza, e parerea mea; eu as vrea sa te angajeze, oamenii se schimba. Succes!

| mgtow a răspuns:

La ce gaura de soferime e pe Romania nu s-ar pune problema. Beleaua e sa fi platit la timp si sa prinzi o firma buna dar nu vezi cum e la noi azi se strica capu tractor maine bubuie un cauciuc saptamana viitoare sare o piesa de la prelata. Mai bine pleci din tara la o firma straina

| StrongHeart a răspuns (pentru Simpatic):

Haha fix comentariul asta voiam sa-l postez cu mike tyson si energizantele.