| Joker3134 a întrebat:

Meseria de mecanic auto e grea? Adica ai mult de invatat?

6 răspunsuri:
| PuyaTimonel a răspuns:

Trebuie sa inveti cum functioneaza motorul. Mai bine e sa te axezi pe motoare electrice pentru ca petrolul se va termina in cam 10 ani.

| Catrice a răspuns:

În orice meserie dacă vrei sa o faci cum trebuie ai mult de învățat.

Bula
| Bula a răspuns:

Nici o meserie care-ti place nu e grea si o vei invata cu interes toata viata, cu toate noutatile ce vor aparea.

| mgtow a răspuns:

E complicata cu mecanica, daca domini calculele restul e usor ca buna ziua.

| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Orice este greu în viața astahappy dacă ai răbdare, perseverență, ambiție o să reușești să faci ce-ți propui!

| brokxy a răspuns:

Daca mergi la liceu profil mecanic : fizca, matematica la greu. Daca ceva curs/postliceala banuiesc ca doar mecanica vei invata si putina fizica cred