| Anonimul151 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva ce calificare pot sa am daca ma duc pe acest profil?

Tehnician în achiziţii şi contractări

Răspuns Câştigător
| isemilia a răspuns:

Denumirea spune totul
Te vei putea angaja ca si consultant / consultanta. Vei face achizitii, probabil si ofertare / depunere / implementare. Nu cred ca te vor invata toate acestea, insa vei avea un minim necesar

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Asta-i postliceală sau ce?

| isemilia a răspuns (pentru sierra1):

Liceu.

| sierra1 a răspuns (pentru isemilia):

Toate liceele dau câte 3-4 diplome cu calificări, toate inutile!

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Nu sunt inutile. Cand-va aceste diplome vor ajuta.

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Cum ti a spus si persoana de mai jos e liceu. E liceu economic, dar are acest profil la "Profesionala".

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimul151):

~ Anonimul151: Nu sunt inutile. Cand-va aceste...~

aia a ta, de competențe lingvistice in limba română, o ai degeaba!

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Nu mai îți zic nimic pentru că n-are rost. Dacă tu doar atât poți, să vi și să corectezi greșelile asta e. Dar vezi că și tu faci greșeli și vei face. Pentru că toată lumea face.