| Joker3134 a întrebat:

Sa lucrezi la IT la stat e greu de ajuns? Numai cei mai buni ajung acolo?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E pe naiba numa morti vi sunt angajati la stat care habar nu au cei aia IT

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Au lipitorile, ca fraieri platesc impozite, apoi iasa si la pensile morti vi

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

2000 cam asa

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

E destul

suntserios
| suntserios a răspuns:

In IT la stat ajunge cei mai praf din acest domeniu. Incompetenți care nu fac fata la firmele private ajung la stat si fac praf infrastructura tehnologică

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Joker3134):

Cum adica logic la stat sa fie mai mari. Cred ca nici jumatate din cat dau marile firme de soft nu da statul.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, doar aia lingai si incompetenti. Tu cand o termini cu intrebarile astea timpite? Fa-te popa daca vrei job unde sa o freci cu trei miini. Dar stai, ca si acolo trebuie de cele mai multe ori bani de spaga groasa ca sa prinzi o parohie cit de cit...

| Catrice a răspuns:

Tu cauți de lucru unde sa nu faci nimic și sa iei salariu de președinte rolling on the floor
Nu o sa găsești. Evident ca cei mai buni ajung sus.