| fabian12345326 a întrebat:

Salut,eu trec a 9 la liceul Ucecom Spirul Haret din Bucuresti pe profil Coafor-Stilis, si vreau sa va intreb daca la un moment dat te baga la munca. (stiu ca faci practica) Explicati-mi si mie mai multe despre toata chestia asta cu practica si despre liceul asta

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Despre liceu nu stiu, dar stiu sa ti zic in general despre chestia cu practica. După ce stii lumina teorie, va vor duce in saloane, si va veti uita la coafeze cum tund, vopsesc, coafeaza etc