| fabian12345326 a întrebat:

Pentru a ajunge la liceul Ucecom,, Spirul Haret" din Colentina (de la MC) stiu ca pot lua tramvaiul 21 pana la Obor si de acolo metroul.
Stiti ce metrou?
Si pana unde trebuie sa-l iau?

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Scuza-mi intrebarea, in loc de raspuns... Si pentru a ajunge la Facultatea de Medicina, ce Tramvai iau? Ca parintii ma tot bat la cap, sa merg la facultate de medicina...

| 28cosmin a răspuns:

1. Nu îți pot da un răspuns concis;
2. Pentru a te putea ajuta cu un răspuns corect și pun, te rog specifică de unde pleci ca să ajungi unde ai vrea tu să ajungi.

De unde pleci întâi?
Unde vrei să ajungi până la urmă? Am văzut că la Liceul Ucecom "Spiru Haret. Asta ca să îți dau un răspuns întrebarea ta, știți ce metrou trebuie să iau și unde trebuie să cobor (să îl iau).
Iar apoi o să îți dau un răspuns care să te poată ajuta.