| SuperTramp a întrebat:

Sunt interesat de ceva timp de a ma inrola in armata. Cam care este salariul si cum este mediul? Am citit multe topicuri pe internet care se contrazic singure. Rog cunoscatori. Multumesc

1 răspuns:
| Hellboy96 a răspuns:

Nu iti pot da o informație exactă însă mi-a zis o prietena ca o cunoștință de-a ei lucrează in armata si salariul este undeva la 3000 de lei. Am căutat pe google si am găsit un site care spunea același lucru. Baftă!