| Alucard248 a întrebat:

am o intrebare legata de selectia candidatilor pentru institutiile de invatamant preuniversitar militar (Maistri militari ). Am depus dosarul de candidat luna trecuta si mi-au spus ca in martie ma vor chema la Breaza pentru sustinerea probelor, deci... Stie cineva cu certitudine cand se vor sustine acele probe psihologice si sportive,martie sau iunie-iulie? (Nu am stiut la ce sectiune sa o incadrez, deci scuzati-ma daca am gresit sectiunea )

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intreaba la organul unde ai depus dosarul sau asteapta sa fii chemat.