| anonim_4396 a întrebat:

Nu știu unde ar trebui postată întrebarea aceasta așa că am s-o postez și în secțiunea Sănătate și în secțiunea Carieră. Sper sa primesc un răspuns care să mă ajute.

Cunosc un băiat care are pectus excavatum. Dacă face operația NUSS pentru a se corecta poate apoi peste câțiva ani (3-4-5 ani) să urmeze academia de poliție?

Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Cel mai bine este sa vorbesti cu un medic.
Aici nu sunt persoane competente in asa ceva. Iar daca isi dau cu parerea, mai rau te deruteaza.