| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa știu cât costă o ședință de kinetoterapie pentru un adolescent de 17 ani care suferă de stern înfundat (pectus excavatum).

Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Minim 50 lei pentru 30minute.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru alina2k18):

Asa este, sau depinde si de clinica, sunt unele cu preturi de 60-70 pretinzand ca serviciile lor sunt mai bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caută pe google chiar asa greu i ti este? Pîna ai scris intrebarea pe TPU, gaseai pe google cîteva cabinete de kineto si prețuri sunai si te programa, dar lenea e cocoană mare.

| Vikings1996 a răspuns:

Daca ceri o trimitere de la medicul de familie si mergi la kinetoterapie la medic de stat sau care lucreaza cu casa de asigurari este gratuit