| Pufy12 a întrebat:

Vreau sa dau la Scoala militara de subofiteri "Basarab I"-Pitesti si daca e cineva sa ma ajute sa ma lamureasca ce probe scrise sunt acolo. Eu stiam ca se da la mate-fizica acum cica s-a schimbat si e si engleza-romana. Dar tot ce gasesc sunt anunturi vechi si nu gasesc nimic care sa ma lamureasca. Daca stie careva ce probe scrise sunt, va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| DumitruS a răspuns:

Salut. De ce nu te duci exact la sursa? Luni, pune mana pe telefon suna acolo la ei la secretariat si intrebi exact ce te intereseaza.

Sau da-le un mail, trebuie sa aiba o adresa de mail, un telefon sau un fax. E mult mai simplu si mai sigur asa.