| NimeniNr2 a întrebat:

Salutare, TPU!
M-am certat cu un prieten și de atunci îmi tot face HATE pe canalul de YouTube, nu am mari probleme cu haterii, dar ma deranjează, asa ca m-am gândit sa îmi schimb canalul.
Doar ca nu știu ce nume sa pun.
PS: Numele meu e Dana, iar canalul va fi unul de vlog.

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Si tu il mai numesti ''prieten''? Niciodata nu am suportat haterii ( no life, people ) asa ii consider. Si daca ti-l schimbi, afla si se repeta istoria.
Da-i block sa nu iti mai poata comenta. Pe Youtub e, stiu ca ai o optiune in care ii poti bloca sau sa il ignori. Nu trebuie sa cumperi vaca pentru 1 l de lapte! Sper ca te-ai prins.

5 răspunsuri:
| Anonima2222 a răspuns:

Poți să-i pui numele Dana's vlog

| Anonima2222 a răspuns:

Sau numele tău adevărat!

| JuliaBeyonce a răspuns:

Ignora-l! pentru ca daca vede ca te deranjeaza ii vei da satisfactie! Daca ai un canal YouTube bun si fain, abonatii tai vor face la fel : il vor ignora!

Dar daca chiar vrei sa il schimbi, poate merge numele... Craizy Vlog, sau ceva de genu'.

Funda?!

| ZeyHoran18 a răspuns:

Pai el nu este un prieten adevarat si dc ti ar face asa ceva?! Diana's Vlog sau Vlogul Dianei cred ca e bine