| hurleyme a întrebat:

Unde poti duce o viata mai buna ca programator (software developer sau java developer etc), Romania sau Germania?
Stiu ca in Romania poti ajunge la salariu mare dupa cativa ani de activitate plus ca aici nu as plati chirie vreodata. In Germania chiriile sunt scumpe si nu stiu unde e mai ok.
Da stiu ca mai intai conteaza cat de bun esti tu dar sunt curios de o comparatie caci un prieten mi-a spus ca in Franta lucrurile nu sunt asa grozave.

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Poți face bani din java, din programarea de jocuri, eu asta as recomanda. Nu sunt in domeniu, dar poți practica freelancing-ul happy.