| Ramses_Back_1999 a întrebat:

Stie cineva joburi in Romania in care poti sa castigi bani frumosi? Ceva omeneste! Nu developer, programator!
Dau funda!

AM NEVOIE DE BANI!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Aproape orice stii sa faci foarte bine. De exemplu, mecanic auto (dar foarte bun), instalator foarte bun, electrician, tamplar de mobila, etc.
Castiga bine traducatorii autorizati, mai ales de limbi mai rare, avocatii, magistratii, inginerii foarte foarte buni, arhitectii, expertii contabili.
E important sa muncesti in domeniul in care te-ai pregatit din timp si in care poti excela.

| DimLight a răspuns:

Notar dar trebuie sa platesti taxa sa intri in breasla.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da programatorul nu e ceva omeneste?
joburi bine platite sunt multe daca le faci bine si te pricepi la meseria respectiva.

| Raven999 a răspuns:

Daca ai nevoie de bani frumosi normal, trebuie sa te angajezi, dar in timpul liber, pentru a face si mai multi bani, ai putea face chestionare platite, sau niste taskuri super simple. Iti recomand sa te inscrii aici http://www.viespar.ro/? reff=97cc82b9414f6e6953c2c331b0956a0c. Oamenii astia chiar dau banii, dar ca sa obtii bani frumosi trebuie sa faci parte dintr-o echipa. Asa ca alatura-te echipei mele facandu-ti cont la linkul pe care ti l-am dat