| Abracadabraash a întrebat:

Voi ce ati alege intre ase-cibernetica si poli bucuredti- inginerie medicala?

4 răspunsuri:
| 2P a răspuns:

Personal as merge pe Medicala, in cel mai rau caz iti vei incepe cariera ca asistent dar avand facultatea in domeniu la baza poti avansa

| cristi202 a răspuns:

Eu as merge pe inginerie medicala. Mi se pare mai practica. Si mai frumoasa.

| TabletaSB a răspuns:

Prima

| acidelic a răspuns:

Cibernetica. web developeri, programatori vor ajunge sa fie foarte bine platiti. Si acum este un job foarte bine platit dar viitorul in asta consta. Vor ajunge sa munceasca roboti pentru oameni si oameni trebuie sa programeze roboti.
Un exemplu scurt este : Imprimanta 3D