| Etro a întrebat:

Ieri mi-am pus niște răsaduri de ridiche, ceapa, salata și spanac. Puteți sa îmi spuneți ce trebuie sa fac sa imi crească frumos si la cat timp sa le ud?
Ps:Am si floare de piatra si gura leului pe care le-am plantat, aveți idei?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Eu cand mi-am pus in grădină le-am udat zilnic dimineata si seara.Nu le udam sa le înec, le puneam câte un pic de apa si le pledeam destul de des (cureti buruienile dintre ele) cam de fiecare data cand săream buruieni.

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Frate eu zic sa le uzi mai rar, daca e frig, ar putea să înghețe acolo la rădăcina, și nu mai ai ce sa faci