| Robert17x a întrebat:

Salut, mi-am achizitionat pe la începutul lunii un scaun Natec Genesis 440 gri si in primele zile nu aveam probleme cu el, dar dupa un timp a început sa scartaie rau si nu inteleg de la ce e? Ma puteti ajuta? Unde ar trebui sa pun vaselina sau ceva de genu?

1 răspuns:
| FreddieM a răspuns:

Vezi ca ai in cutia in care ti-a fost livrat, niste scule cu care a trebuit sa-l montezi, gen cheie hexagonala sau alt tip. Trebuie doar verifici toate suruburile, si sa le mai strangi mai tare daca e nevoie.
Succes