| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi miroase camera a bere? N am consumat nimic si totusi vine un miros de beree.

6 răspunsuri:
| Vinsieu a răspuns:

Ai ceva in putrefactie in camera. Cauta bine.

| OldSoul a răspuns:

Poate ai ceva haine murdare prin camera, eventual pe care s-a varsat bere, eventual chiar ambalaje de la chipsuri sau orice altceva cu miros.

| AvalohAlyn a răspuns:

Cateodata e posibil sa mai avem si halucinatii olfactive.Si eu patesc.

| T0T a răspuns:

Așa mi-a mirosit mie patul când am vărsat din greșeală bere. Eh până la urmă s-a dus mirosul dar nu e așa rău.

| eminescuhipiot a răspuns:

Fa-ti o curatenie generala, da-ti cu biocarpet covorul, aspira, sterge praful, fa un dus- poate vine din ceva ce ai mancat- de exemplu usturoi, aeriseste bine si nu o sa mai ai treaba.

| ChrisAK47 a răspuns:

Poate esti somnambul si bei bere in somn laughing).