| loerdana2003 a întrebat:

Unde gasesc regent pentru gandaci? Am inteles ca nu mai exista pe piata.

Răspuns Câştigător
| bghes a răspuns:

Bun! Gasesti la a piata Big Berceni.

39 răspunsuri:
| snukti a răspuns:

Cine are regent pe acasaa? cumpar urgent care are contactati-ma pe idul snukti_cry mersi astept

| snukti a răspuns:

Are cineva regent pe acasa? imi trebuie urgent contactati-ma la idul snukti_cry mersi astept:*

| Legacy_RO_1964 a răspuns:

Regent nu mai exista se numeste Regemi astazi pui doza dubla si ai vechiul Regent

| daniela_5149 a răspuns:

Are cineva regent de vanzare va rog e urgent

| Teodor_Colin_1961 a răspuns:

Nu numai Regesc-6 lei fiola, dar si orice alta substanta, gasiti la farmacia veterinara din interiorul halei Obor in capatul dinspre magazinul Bucur, la citiva metri de o florarie.....Repet, in interiorul halei, la capatul opus halei de peste.Baietii de la BGS va indruma oricum....Bafta!