| Holyman a întrebat:

Am revenit cu partea 3 din povestea Vacanta! As vrea sa mentionez ca la dialoguri sunt niste numere: 1, 2, 3...Acele numere reprezinta ordinea citirii dialogurilor! Daca v-ati prins!
http://i.imgur.com/bFjpm.jpg
Am mai adaugat uesri in comic deci sper sa va placa!

15 răspunsuri:
| CrowUp a răspuns:

Si io.

Răspuns utilizator avertizat
| lalalalallll a răspuns:

Inteligentule, da eu is disperata dupa Onew, cum is disperate t.*a.*r.*f.*e.*l.*e. dupa sacs... Poti sa scrii asta si in comicul viitor: Oare ILoveOnew mai e disperata dupa Onew? Frath...IMI PLACE prea muuultttttt

| lalalalallll a răspuns:

Da e prea penala faza cu: ''Sunt sub masa! Sunt sub masa! Imi place Onewwwwwwwwwwwwwwwwwwww!''

| HaruhiFujioka a răspuns:

Ma bagi si pe mine plz? Te rog dulce ca o savarina!

| FiveCuPepeneRosu a răspuns:

Super vreau si eu in el

| AnaBlackVampire a răspuns:

Foarte tare! Astept partea a4a:X

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Iiii mersi ca m'ai bagat:*. tare comicul, super.adica eu nu pot sa fac nici un punct apoi un comic intreglaughing

| AiEnmaa a răspuns:

Si eu vreau in el

| NyanUnicorn a răspuns:

Vreau si dumneamea, alaturi de soramea!

| NyanUnicorn a răspuns:

Te rog mai mult decat il iubeste ILO pe Onewwww!

| NyanUnicorn a răspuns:

Daca vrei poti sa imi zici de acum ILO

| NyanUnicorn a răspuns:

Scz(v-am zis ca sunt sora cu buburuza)Am intrat din greseala pe contul ei.Eu sunt i love onew, si vroiam sa zic ca poti sa imi zici ILO

| flory_4517 a răspuns:

Mie nu-mi merge sa vad.imi apare o chestie neagra in care scrie ca nu merge si gaata.

| Spiderpig a răspuns:

laughingsa mai lucrezi la glume si la desen, in rest 10.