| Holyman a întrebat:

Salut lume am facut un nou comic intitulat"Exterminatorul de pupincuristi" am facut prima parte!
http://i.imgur.com/HMeDV.jpg
Sper ca vreti si partea a doua!
Inca ceva numerele acelea sunt ordinea citirii dialogurilor! Si scuzati am gresit la unele fraze nu am scriis bine!

9 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Vrem partea a II-a

| Trinitas a răspuns:

Mda, l-ai plagiat pe Cretaker in prostie. Mai veniti si cu ideile voastre. Nu credeti ca ne-am saturat sa vedem aceleasi chestii de n'spe mii de ori?

| Nysha a răspuns:

Foarte tare vreau si partea a 2a

| TheExpert01 a răspuns:

Vreau si a doua parte IUHU Ca-Cing Mai Vorbim Si PACE...

| ShadowGuitar a răspuns:

Bravolaughing

| AndreiRevine a răspuns:

Scuze,dar nu-s pupiincurist, daca eram la toate comentam frumos, uita-te la raspunsurile mele pai mo.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Fa si partea a doua, ca asta nu e prea reusit.Doamne ce ma enerveaza ratatu ala cu replici d-alea idioate de disney channel.

| xMary a răspuns:

Fa partea a 2-a. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa partea a II a, nu ii asculta.