| Mihaita23 a întrebat:

Cum ar fi daca cineva ar pune intrebarea,, De ce ma besesc asa mult?" la categoria Sanataterolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine spune ca beshinile vin doar de la mancatul de fasole! mie, cel putin imi vin si de la laptic, dulciuri sau alte chestii! e totul legat de metabolismul fiecaruie, de gradul de absortie a mucoasei stomacului, a starii de spirit, a alimentatiei (i)responsabile! COnform dictionarului " a se besi" inseamna a elimina gazele din intestine, provocate de digestia mancarii! Pe la tara se mai zice ca beshina e telegrama trimisa fundului ca i'i vin rudele de c... in vizita!

9 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Ar fii foarte amuzant laughing.
O să îi răspund " Că mânânci prea multe fasole "
Totuşi sunt probleme de aşa ceva să ştii tongue, nu e chiar de râs.

| XDeiutzaX a răspuns:

Ar fi tare amuzantlaughing

| Anneh a răspuns:

Ar fii foarte amuzant.laughing)
Sti care`i raspunsul meu pentru dansuhee hee?
Aseara, ori ai mancat mata prea multicica fasoletonguetongue, ori ai vedenilaughing.In fine.sunt si unele probleme si Cezar are dreptate happy exista si probleme legat de asta.deci nu e asa.de rasbig grin.

| Gabrielabmg a răspuns:

Ia incearca tu si pune intrebarea asta tongue ai sa vezi cum e :p laughing

| TRANSVERSAL a răspuns:

Este.un.lucru.normal,ar,fi.mai.rau.daca.nu,a3i3.elimina.ga3ele

| CreațaMăăă a răspuns:

Pai daca nu ai trage aceste vanturi minunate ar fiii foarte grav. ar insemna ca esti bolnav laughing

| Prapacea a răspuns:

Te provoc să fi tu cineva rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as spune,, Pentru ca mananci multa fasole!" laughing.De ce vrei sa o pui si tu? laughing

| DeeaDLove12 a răspuns:

Da buna idee=]]]