| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Hey TPU:))! Fanii Miley Cyrus sunt informatii sa nu se uite:)). Lol:))! ok.asta-i comicul: http://i.imgur.com/mf9oN.png.

Omfg, omfg:)).

Răspuns Câştigător
| anamaria_9127 a răspuns:

Chiar că OMFG! De data asta e super reușit comicul. Îmi place. Nu îi lua în seamă pe care zic "nu am înțeles nimic!" sau ceva de genul. Și încă odată scuze laughing

Peace!

22 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Deeaa a răspuns:

Stii ce? Miley Cyrus este idolul meu si nu-mi pasa ce zic altii! Uite asta-i parerea mea si nu-mi pasa ce zici tu!

| Psihiatra a răspuns:

laughing Daca ar exista asa ceva si in realitate...Bv applause
Imi place!

| Psihiatra a răspuns:

Fa asa ceva si pentru cei cu Justin Bieberita laughing

Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ai sa te chis in freza ca nu am inteles nimic

| miley123 a răspuns:

Maili sairus e o drogata

| miley123 a răspuns:

Fara suparare dar n-am inteles nimic

Răspuns utilizator avertizat
| Biuka a răspuns:

straight face Eşti mai penibilă decât un dop raised eyebrows

| NuConteazaCineSunt explică:

@Biuka merci pentru complimentbig grin.
Este valabil si pentru tinewinking.
Macar ma aseman cu un dopwinking.
Tu cu ce te asemeni daca critici pe cineva caruia nu ii place o vedeta?
Cu cineva care n-are ce face!
Si am castigat "batalia" ca sa spun asatongue.
omfgomfg

| 1ce a răspuns:

E super, si sincer sa fiu ai evoluat mult la comic.Adica in comparatie cu alaea cu Ben...GG.Foarte bun si vorba lui Antonia, fa una si cu JustinBiber.rolling on the floor

| FuegoJr a răspuns:

Băi frate, nu trebuia să îmi dai fundă laughing Dar mersi oricum!

| NuConteazaCineSunt explică:

Uppss.
Sorry, dar nu fac cu Bieber.
Imi palce cum canta:d.
Sorry.
Alta data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omfg lol super tare rolling on the floor

| TakeMeHome a răspuns:

Superb, Bya! happy
Sa nu cumva sa te lasi de comicuri ca te batt. smug
:XSUNT SUPERBE! ai un talent la comicuuri love struck.Bafta in continuare Bia :*:*:*

| Kraxy a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor tare frate
antonia hai ca fac eu cu justin bieber laughing))

| DeeDee a răspuns:

Um, da, dar am o intrebare, asa ca pentru retardatii ca mine care pricep doar medicina, nu si comicuri. Ce a facut produsul-minune? A sters existenta lui Miley? A facut-o pe fata aceea sa uite de Miley? Sau a facut-o pe fata aceea atat de cool incat Miley deja nu mai conta?

| iiJustMeAlex a răspuns:

Tie chiar iti place sa fii criticata. Frate, am inteles, esti incepatoare si nu te prea descurci, dar nici macar ideile nu se inteleg din ce dracu` faci tu acolo. Si-a dat ala/aia cu pisat pe fata si i s-a vindecat Miley Cyroza sau ce naiba avea? Eu asta am inteles straight face Am mai vazut si alte comicuri pe care le-ai facut, si erau tot... JALNICE. Eu iti zic, sa exersezi mult, dar mult, singura acasa... si dupa 2 ani ne vedem pe TPU sa vedem ce ti-a iesit

| Șușșș a răspuns:

@ByaNuStieDeCeParteSaFie,Biuka nu s-a legat de tine pentru ca ai ceva cu miley cyrus, Biuka s-a legat de tine pentru ca comicul chiar nu are sens. Well, sper ca pe viitor sa te descurci mai bine happy!

| Biuka a răspuns:

Ma bucur ca cineva a inteleshee hee
si apropo laughing. Nu am nici o treaba cu faptul ca comicul este despre Miley oh go on.
Nici mie nu`mi place
dar comicul ese chiar. patetic call meu. Scuze.
Am fost educata in asa fel in cat sa spun adevarul gol golutwinking

| anamaria_9127 a răspuns:

O sa fac si eu ceva despre JB si cred ca nu ii va place zic asta fica miley este idolul meu.smugp