| anonim_4396 a întrebat:

Aveti informatii noi despre miley cyrus?

321 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Miley Cyrus o pustoaica de 15 ani care lucreaza printre altele si la disney la o tv de copii (hannah montana) a facut niste poze semi-nude. pina aici nimic neobisnuit. pozele facute de o tanti fotograf celebru, sunt super artistice si apar in urmatorul numar al revistei vanity fair.

fatuca si-a luat banii si cind a vazut ca mass-media o critica pentru ca e doar un copil care ii invata pe altii la prostii a inceput sa o dea de gard si sa ne insire gogosi de genu: "nu am stiut…, daca stiam nu faceam, imi pare rau…, ma simt atit de rusinata…"

stirea a aparut peste tot in state dar cel mai tare mi-a placut reactia lui Anderson Cooper de la CNN US. (prezentatorii lor sunt lasati sa vorbeasca liber asa ca isi dau cu parerea dupa cite o stire). AC se uita la stire si zice "pai si mie mi-a facut poze tanti fotografa aia si atunci cind a fotografiat-o pe pustoaica, parintii ei erau acolo si si-au dat acordul". uite asa mai aflam lucruri noi si mai realizam cit parsive sunt si "micile vedete"…

| cυρcαкє a răspuns:

Nume real: Destiny Hope Cyrus
Alias: Miley, Smiley
Data nasterii: 23 Noiembrie 1992 (17 ani)
Zodia: Sagetator
Locul nasterii: Nashville, Tennessee
Status marital: necasatorit
Mama: Leticia
Tatal: Billy Ray Cyrus
Surori: Brandi Cyrus, Noah Lindsey Cyrus
Frati: Christopher Cyrus, Trace Cyrus, Braison Cyrus
Animale: Cainii: Loco, Tag, Minnie Pearl, Juicy, Rodio.(L. A.). Cai in Nashville.
Inaltime: 1, 64m
Culoarea ochilor: albastru/verde
Culoarea parului: saten
Hobby-uri: shopping, bicicleta
Site oficial: www.mileycyrus.com

| Princessee a răspuns:

Nume real: Destiny Hope Cyrus
Alias: Miley, Smiley
Data nasterii: 23 Noiembrie 1992 (16 ani)
Zodia: Sagetator
Locul nasterii: Nashville, Tennessee
Status marital: necasatorit
Mama: Leticia
Tatal: Billy Ray Cyrus
Surori: Brandi Cyrus, Noah Lindsey Cyrus
Frati: Christopher Cyrus, Trace Cyrus, Braison Cyrus
Animale: Cainii: Loco, Tag, Minnie Pearl, Juicy, Rodio.(L. A.). Cai in Nashville.
Inaltime: 1, 64m
Culoarea ochilor: albastru/verde
Culoarea parului: saten
Hobby-uri: shopping, bicicleta
Site oficial: www.mileycyrus.com

| Teardrop:] a răspuns:

Am citi intr-o revista ca e posibil sa s efi impacat cu Nick Jonas.winking

| cutache a răspuns:

Miley sa drogat. Mie imi pare rau de ea.Si as vrea sa nu o mai faca.Filmul apare pe Youtube.Era intr_o incapere cu multi oameni.

| Giuly_3112 a răspuns:

Billy Ray Cyrus o vrea pe Miley inapoi pe Twitter
Spre deosebire de sotia lui, Tish(care a parasit si ea Twitter-ul), Billy Ray Cyrus nu a mers pe acelasi drum, adica acela de a aparasi aceasta retea sociala.De fapt el chiar profita de aceasta oportunitate pentru a vorbi cu fiica lui prin internet(mai degraba decat sa-i dea un telefon!) si iata ce a scris:

"Miley. Tu esti lumina dintr-o lume plina de intuneric.Ai fost nascuta "Destiny Hope Cyrus" cu un motiv.Nu poti parasi lumea acum. Contam pe tine."

"Inteleg ca un mar stricat distruge intreaga gramada... dar asculta cuvintele din cantecul tau "Stand...for what you believe in"...Iti aduci aminte?"

Ce parere aveti despre ce a spus Billy Ray? In afara de faptul ca se foloseste de aceasta oportunitate pentru a castiga mai multi "followers" vorbind despre Miley.

In orice caz...se vorbeste ca Billy Ray ar fi ingrijorat in legatura cu relatia fiicei lui cu actorul Liam Hemsworth.

O anumita sursa a dezvaluit ziarului Chicago Sun-Times: "Billy Ray este ingrijorat ca relatia lor merge prea departe, prea repede.Aceasta relatie cauzeaza multe probleme in familie."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... dar nu sunt sigura daca nu le aveti deja...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley e indragostita de nick

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un fan nebun a dorit sao omoare pe miley cyrus care a fost salvata de un bodzguard... un fan nebun a facut o mare prostie i-a spart contul de pe you tube si a facut o poxa cu altcine va omarota apoi a facut o gluma spunand ca miley a murit datorita unui sofer nebun... minciuna acest fan e chiar nebun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus e prietena mea cea mai buna si o sa ma duc si in concertele ei si o sa dansez si o sa cand pe scena cu ea...Anusca Maria Cristina Blaj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai voi nu stiti nimic nu aveti dreptate, eu sunt prietena ei, deci daca vreti sa vorbim bagati-mi id-ul: teadumitrescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus va avea in toamna un concert la Bucuresti.Pe 3 iulie va aparea la cinematograf.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se spune in revista hannei ca in anul 2010 nu va mai aparea in filme

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley s-ar putea sa se lase de cantat din cauza mamei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus este adevarata asa ca am vb cu ea si hannah montana nu mai vb urat despre ea ca nu este nimc adevarat despre ea cele mai noi cantece si cele mai frumoase sunty:hannah montana, miley cyrus, puya giorge hora si camelia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca miley a declarat ca nu va mai interpreta rolul hannei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley :zodia sa getator, Mama: LeticiaTatal: Billy Ray Cyrus
cristina@lory: Culoarea ochilor: albastru/Cainii: Loco, Tag, Minnie Pearl, Juicy, Rodio.(L. A.). Cai in Nashville.verde
cristina@lory: hobi shopping, bicicleta anul nast23 Noiembrie 1992 eri
cristina@lory: Culoarea parului: saten

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus se ciuciulea cu unul pe nume Billy Ray Cyrus!
siam incalecat pe o capsuna si v-am spus oameni buni o mare minciuna! Sunt cea mai mare fana a ei si nu o voi vorbi niciodata de rau!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care este id-ul adevarat a lui miley?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus adolescenta de 17 ani ar nega ca nick jonas, interpretul trupei the jonas brothers i-ar fi dat un inel de logodna. nu se stie daca minte sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este la facultate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dublura lui miley cyrus a fost amenitata cu moartea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley nu o sa mai fie hannah montana si o sa fie ea insasi... nu o sa mai poarte peruca si alte chesti. chiar in urmatorul film va aparea cum miley isi da peruca jos in fata la milioane de oameni. si asa se afla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Myley syros a ramas cu gura cascata cand un fan de 80 de ani i-a spus o declaratie de dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea sa impacat cu nick jonas! cel mai nice cuplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App.;)) am vazut un raspuns mai jos.Miley nu merge la liceu, scoala etc. ci are un profesor privat. mmentan este ocupata cu turul ei in lume...stiu multe despre ea daca vreti mai multe raspunsuri la intrebari punetile pe hi5-ul meu http://cristian-crazy96.hi5.com;) Astept intrebarile voastre.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da