| BlEetT a întrebat:

Imi ziceti si mie niste comedii din alea sa cazi de pe scaun de ras. sa razi cu lacrimilaughing). Cele mai bune comedii primesc fundita

7 răspunsuri:
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

-Ce-a mai buna in ROMANIA de prin 200-2005 e GARCEA! smug
-Apoi, nu e din ROMANIA, dar a ajun si aici, si si-a pastrat rank. cam pana prin 2008 este MR.BEAN
-Ceva ce are la mijloc putintica drama este MAMA MIA!
-CEL MAI HORROR-COMEDIE ESTE,, SCARRY MOVIE,, este ceva de speriat, are umor si e si ff interesant, deci SCARRY MOVIE URCA ^
-In zilele noastre sunt R0botzi!
-Ai mai putea incerca,, SINGUR ACASA,,
-SAU,, Oameni mari si fara minte,,

Eu ti le recomand pe TOATE! Incearcale si nu vei regreta! Unele sunt seriale altele filme! Tate's bunewinking

Sper ca te-am ajutat! big grin

| BlEetT explică:

Pare rau dar le stiu toatebig grin

| zippit a răspuns:

Eu am ras cu lacrimi la hang over 1 si 2

| robinho17 a răspuns:

Jackers 3.5 e super tare niste draci isi fac farselaughing

| Adredemesconf a răspuns:

Ai gresit categoria! Pune intrebarea la Filme/Seriale, asa vor putea mai multi sa te ajute!
P.S. : "comics" inseamna "benzi desenate".

| adynanedy a răspuns:

Cred ca are fi un film super(dupa parerea mea) The Hangover 1; asta daca nu l-ai vazut, sau Paul; sper sa-ti placabig grin vizionare placuta and have funlaughing

| MysticWayz a răspuns:

Incearca Doua pupeze albe! E super fain filmul, razi de pocnesti laughing