| Rankup a întrebat:

In animeul Tokyo ghoul (root, re/re2) in ultimul sezon episodul 10 apare hide la final, isi scoate masca si i se vede faptul ca nu mai are carne si ceva pe gat. Stiu ca kaneki i-a facut asta fiindca l-a mancat (ceva de genul) in manga apare scena sau ceva de genul?

P.s nu stiu daca si intrebarile despre manga intra in categoria asta

2 răspunsuri:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

In manga apare scena in care apare Hide, dar nu apare scena in care Hideci a mancat din el.

| teo530 a răspuns:

Nu stiu cum apare in manga dar raspund ca sa te corectez: root A-sez 2, re-sez 3 si re 2-sez 3 partea a 2. Vezi ca maineapare ep 11!
Ai pus la categoria potrivita intrebarea.