| ɹǝʞoſ a întrebat:

Mai facusem eu un fel de comic ...mai bine zis o fata amuzanta si mi-am zis sa incerc si un comic... Deci iata-l aici :-s. Stiu ca nu prea a iesit, pentru ca de fapt asta ar veni primul comic. Va rog sfaturi si sa ziceti daca e macar "bunicel". Mersi.http://i.imgur.com/05Z67.png

5 răspunsuri:
| yomisam a răspuns:

Pffff rolling on the floor

| Somberヅ a răspuns:

Alta? Ai uitat sa pui link.

| LaughOutLoud a răspuns:

Nu ai postat linkul...
*Cretaker mode on*
-De ce ba copchile? De ce? Nu e prima oara cand se intampla asa ceva.

| ɹǝʞoſ explică:

Scuze rolling on the floor) deci sunt cu capu` in nori blushing. Pale lauuu puppy dog eyes.