| MâţulMov a întrebat:

Primul meu comic!
Stiu ca mai lipsea un segment, dar eh... e primul:D
http://i.imgur.com/VGdeS.png

13 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Comics e prea plin de „primul meu comic foarte super patetic PS: vreau să mă lingeți în fund lăudându-mi comicul bășit că vă dau fundă", nu crezi?

| AnneBre a răspuns:

Nu mi s-a mişcat nici un muşchi al feţei.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Idem @ImYourFuckingNightmare

| misu2315 a răspuns:

E foarte bine pentru inceput. mai ales ultima parte frumoasa idee tongue

| MâţulMov explică:

Si de ce ma rog trebuie sa fiu pupincurist...Copile ai si tu 7 ani si crezi ca poti sa vb ca t@ctu?

| ViezurE a răspuns (pentru MâţulMov):

Vorbeam de ăştia care au spus"foarte amuzant, super" nu de tine copchil cireş. Dacă te simţi nu e vina mea.

| Sclipiciii a răspuns:

Interestig...

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

BoOoOmmmmmm love struck laughing

| GirlLăvHell a răspuns:

Si ce e asa de amuzant? rolling eyes

| andragrigoras2000 a răspuns:

rolling on the floore super amuzantlaughing

| kapssa a răspuns:

rolling on the floor dacat il manca in c*r sa se joace cu grenada aia laughing