| Holyman a întrebat:

am venit cu un comic! Va rog fara critici este primul meu comic! http://i.imgur.com/q5gh6.png Sper sa va placa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca primul tau comic merita un 10!
Sa nu te lasi de ele te rog!

8 răspunsuri:
| condemnedAntagonist a răspuns:

Este destul de bun doar ca replicile sunt copiate. continua tot asa esti talentata!

| クリスティ a răspuns:

E supre supr cum ai facut

| 0PopaPorno a răspuns:

Ce tare!love struck

| Forcas_9823 a răspuns:

Stii ca "a crtitica" nu inseamna neaparat ceva de rau, nu?hee hee

Cat despre bd in sine, e amuzanta ideea, insa pentru partea de desen am 5 sfaturi: 1. Foloseste un program mai bun, nu paint. Eventual si un draw-pad daca vrei sa faci performanta; 2. Stai mai mult de 5min si 59sec la o imagine; 3. Exerseaza; 4. Exerseaza; 5. Exerseaza.

| me1999 a răspuns:

Hai mah ce e bine!

| GeannyXdt a răspuns:

Doamneeee e funny rau rolling on the floor

| MissyCreaw a răspuns:

Tare rau!

| Bleer a răspuns:

Super tare fratelaughing
Tine`o tot asa!laughing