| No a întrebat:

Http://i.imgur.com/HguzC.png
Mda. E primul comic, asa ca astept multe critici =,=

Răspuns Câştigător
| CrazyKitty a răspuns:

Salut,
Nu-i nimic ca nu ai reusit sa-i bagi pe toti! Nu te descuraja! De ce vrei sa renunti? Primul meu comic a fost o porcarie cu palarie! Scuze expresia. Asa ca, fa si al doilea comic! altfel, mor! Eh, sper ca il vei face si pe al doilea puppy dog eyes
Ciao!

11 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Mie imi place si mersi ca m-ai bagat in comic

| dadasssssssss a răspuns:

Mersi ca ma-i bagat in comic. Esti tare bro. Apropo imi place comicul {nu sunt pupincurist}

| EdiT a răspuns:

Mersi ca m-ai bagat in comic! Fain rol am rolling on the floor

| EdiT a răspuns:

Aha si acum vad ca si rainbowdash vrea sa fie in locul lui BBu laughing

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Mishto rolling on the floor Ty. ca mai bagat. Mai faci? sunt chiar dragute si amuzante laughing

| PatryRox a răspuns:

Este dragut, mie mi-a placut. Si eu as vrea sa apar data viitoare :*

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Ms ca mai bagat in comic e draguta povestea

| xMary a răspuns:

Imi placebig grin.

| unghiimov a răspuns:

Pentru ca e primul tau comic am sa fiu...indulgenta! Iti spun sincer ca nu m-a impresionat insa povestea e destul de draguta si amuzanta chiar! Te salut!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc ca mai bagat in comic.Sa sti ca ai talent.Continua.

| No explică:

Am incercat sa-i bag pe toti, dar fireste, n-am reusit.
Am incercat sa fac ceva amuzant, dar logic, ca nici de data asta n-am reusit.
Cand am spus ca e primul comic vroiam sa spun ca e si ultimul =w=