| Marcel15ani a întrebat:

Unde pot gasi manhwa in romana?
(Solo Max Level Newbie) va rog.

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună, Marcel!

Abia a devenit popular anime-ul și manga (nici măcar mainstream) în România. Mai durează până aderă lumea și la Koreeni.

Știu acest lucru deoarece am fost activă pe un forum de traduceri și echipa nu este interesată să traducă manhwa, nu este publicul îndeajuns de mare.

| Seimy a răspuns:

Iti spun site urile mele preferate. Mangaowl si MangaBuddy. gasesti multa manhua. pana acum eu am gasit tot ce am cautat dupa titlu.

| Seimy a răspuns:

Doar ca sunt in engleza, insa ai pe animekage cateva manga tradusa in romana.

| Kuroo a răspuns:

Pe AnimeKage sunt sanse destul de mari sa gasesti.