Ai vrea sa petreci 20 de zile in Antarctica?

142 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

As muri de frig.

| William a răspuns:

Dar tu ai vrea sa stai inchis in frigider 20 de ani?

| L1feDRAIN a răspuns:

Ar fi ceva nou sa fac asta, da as vrea.

| MgdDroopy a răspuns:

Waaaw. Da. Logic :-)
20 de zile, nu cred. 7 mi-aș rezerva.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Wow
Pare foarte frumos, dar nu cred ca vreau sa merg in Antarctica, mai ales 20 de zile... E prea frig

| VibeTrix a răspuns:

Nu. Mai bine m-as duce in Irak

| AvalohAlyn a răspuns:

Da,si sa fie ursi polari prietenosi si foci la fel de prietenoase.laughingSincer, daca n-as ingheta de frig sau daca n-as muri de frig, as vrea sa umblu pe acolo, sincer.De curiozitate.

| OldSoul a răspuns:

Sigur ca da.

| T0T a răspuns:

Da. Ar fi deosebit, o experiență unică care nu ar merita ratată.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Chiar 21 de zile. Dacă (mai) rezist. : ))

| 愛日本 a răspuns:

Sunt foarte sensibilia la frig, deci cred ca nu.

| kamelutz2003 a răspuns:

Nu...imi va fi foarte frig

| Laurentiu017 a răspuns:

Nu, ca inghet de frig.

| Адина a răspuns:

Da ^^.

| anaelena191 a răspuns (pentru William):

Nu as vrea s-au as merge la plimbare intr-un frigider nici gand happy

| PedoBarbie a răspuns:

Da. De ce nu?

| TheKings a răspuns:

Asi muri de frig si nu as vrea sa mor asa de tanar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,as descoperii persoane noi pe care chiar ma voi putea baza.

| KillMePlease a răspuns:

Nu.
Am altele de facut

| corbulalbrosu a răspuns:

As dori dar sa am si posibilitatea sa aleg, si anume in functie de anotimp si de perioada din zi.

| BekeAlexandra a răspuns:

Mai bine merg în SAINT TROPEZ :-)

| BiuL a răspuns:

Nu

| AtomiX a răspuns:

De ce as vrea sa petrec 20 de zile in cel mai rece continent? Cateva zile gen 2-3 cred ca ar fi frumos, ca nah, vad lucruri pe care nu cred ca le'as mai putea vedea vreodata (nu in fiecare zii ajungi acolo) dar dupa aia deja incepi sa ingheti si nu prea mai ai chef de prea mult "explorat".

| cristin74 a răspuns:

Mori de frig si in 2 zile acolo happy

| hamsterita29 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu de cate persoane o sa dai pe acolo. in cel mai bun caz vreun urs polar flamand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru hamsterita29):

E bun si ala rolling on the floor