| ßäußäü a întrebat:

Am mai multe intrebari : funda raspuns corect si vot la restul
Am un procesor: AMD E-450 APU with RADEON (tm) HD Graphics 1.65 GHz
8 GB Ram un terra pe hardisc-ul extern
windows home premium (nu prea e bun parca)
Sistem de operare 65 biti
Evaluare 1.0 index experienta windows
Windows 7 service pack 1
placa video nu stiu nu o gasesc unde o gasesc.
cum e e de gaming e slab bun ce piese imi recomandati?
Si un joc gen metin dar metin e de cocalalri gen fantasy sau warcraft.ce imi ttrbuie pentru warcraft....PLZ rasp si va sunt dator

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Dupa cate ai scris aici... ai un calculator foarte slab. Nu am habar ce joc merge pe un asa calculator. Iar piese nu iti recomand niciunul pentru ca calculatorul asta nu se poate ridica niciodata la nivelul jocurilor noi. SCHIMBA-L!

1 răspuns:
| ßäußäü explică:

Cum sa-l schimb ba