| DeliaC a întrebat:

Nu caut răspunsuri la nimic. Vreau doar să spun că sunt atât de fericită și chiar trăiesc povestea de dragoste a vieții mele: o căsnicie minunată! Știu că ce este frumos, durează puțin. Deci, las aici o parte din ce simt acum. Pentru a reveni mai târziu, să îmi amintesc cât de frumos era. Sau poate Dumnezeu face și excepții? Poate va dura mai mult fericirea la mine? straight face

4 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Dacă ești fericita de ce trebuie sa scrii aici ca să ți amintești? Oricum nu cred ca ai uita. Și de ce sa nu dureze adică de sa gândești negativ, e ca și cum ai acționa în sensul asta cumva.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Se spune ca :" orice minune tine trei zile". Daca au trecut trei zile de căsnicie si inca ești fericita, înseamnă ca expresia de mai sus nu exprima adevărul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ești pasăre rară. Dacă cineva acolo sus te iubește citește cartea liu Iov din Biblie. E foarte instructivă.

| Drimmero a răspuns:

Si daca e fericita de ce iti bati capul cu viitorul? Voi fara drame nu puteti functiona la capacitate normala? Ma refer la unele persoane,, nu la toate.